Udział w akcji "Góra Grosza"

W dniach od 21 listopada do 2 grudnia Samorząd Szkolny zorganizował zbiórkę monet w ramach akcji "Góra Grosza" . Celem akcji jest zebranie funduszy na programy pomocy dla rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka, młodziezowych ośrodków wychowawczych, programy terapeutyczne dla dzieci. Akcja organizowana jest przez Towarzystwo "Nasz Dom" pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz we współpracy z mediami centralnymi i lokalnymi. Nasi uczniowie pokazali, że są wrażliwi i nieobojętni na los innych, przyczyniają sie do poprawy życia dzieci dędących w trudnej sytuacji życiowej. W naszej szkole zebraliśmy 89 965 monet na kwotę 55,54zł. Pieniądze przekażemy za pomocą firmy kurierskiej UPS do Towarzystwa "Nasz Dom".

opiekun Samorządu Szkolnego:
Alicja Woźniak