Pamiętamy o tych, którzy odeszli

2 listopada br. uczniowie klasy II udali się na cmentarz na osiedlu Biała w Rzeszowie. Tu odwiedzili groby zmarłych, nie tylko bliskich ze swoich rodzin, ale także groby nauczycieli, którzy pracowali w naszej szkole. Chwilą zadumy, modlitwą i zapalonymi zniczami podziękowali jeszcze raz za ich trud wkładany w wychowanie i nauczanie. Piękna pogoda pozwoliła na to, by po przejściu wyżej cmentarza móc podziwiać nie tylko barwy złotej polskiej jesieni, ale także piękną panoramę naszego miasta.

wych. kl. II
Jadwiga Reizer

Pamięć o zmarłych
   4 listopada 2011 roku również  uczniowie klasy I pod opieką wychowawczyni udali się na cmentarz w Białej. Zapalili znicze na grobach swoich bliskich i nauczycieli, którzy uczyli w naszej szkole. Pod krzyżem modlili się wspólnie za wszystkich zmarłych.

wych. kl.I
Elżbieta Siorek