Prezentacja Szkoły Muzycznej Yamaha

5 października br. klasy I – VI uczestniczyły w ostatnich zajęciach umuzykalniających prowadzonych przez Szkołę Muzyczną Yamaha. Muzycy starali się zapoznać dzieci z różnego rodzaju instrumentami muzycznymi, a zarazem zachęcić do uczestniczenia w zajęciach Szkoły Muzycznej Yamaha poprzez prezentację zajęć na poszczególnych instrumentach oraz prowadzących je nauczycieli.
   Zajęcia były prowadzone bardzo ciekawie. Dzieci mogły poznać nie tylko nazwę i budowę instrumentów, ale również miały szansę osobiście na nich zagrać i zaśpiewać. Wspólnie koncertowanie wszystkim uczniom bardzo się podobało, niektórzy zadeklarowali chęć nauki w tej szkole.

wychowawca kl.IV
Barbara Woźniak