Dodatkowe zajęcia z języka niemieckiego

Również w bieżącym roku szkolnym odbywają się dodatkowe zajęcia z języka niemieckiego. Chętni uczniowie z klas piątej i szóstej zgłębiają tajniki tego języka w czwartki od godziny 13.20 do 14.15 w sali nr 26, czyli pracowni językowej. Wprowadzany będzie nowy materiał, ale zaczynamy od powtórzenia treści z roku ubiegłego, aby je lepiej utrwalić oraz aby nowi uczniowie mogli się wdrożyć do nauki. Pracujemy w oparciu o podręcznik „Wir” oraz kserokopie z dodatkowymi ćwiczeniami, wykorzystujemy także tablicę interaktywną, a więc ćwiczenia online oraz z płyty CDROM. Wielu uczniów zdaje sobie sprawę, jak ważna jest znajomość kolejnego języka obcego, chcą oni także mieć lepszy start w gimnazjum, gdzie będą się uczyć języka naszych sąsiadów.
   Można się jeszcze zapisywać.

nauczyciel jęz. niemieckiego
Agnieszka Stec