Indywidualne Mistrzostwa Miasta Rzeszowa w Lekkoatletyce

W dniu 21.09.2011r.odbyły się zawody lekkoatletyczne w ramach Indywidualnych Mistrzostw w LA dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Nasza reprezentacja brała udział w następujących konkurencjach:
  -   60m - Maciej Rudek, Daniel Walas, Miąsik Paulina, Migut Natalia; 1000m ch/600m dz Pitera Patryk, Gieroń Patryk, Dudziak Patrycja, Kruczek Angelika;
  -   skok w dal : Czudec Michał, Piekarski Łukasz, Olech Julia, Stolarska Kinga ;
  -   rzut piłeczką palantową : Dudek Radosław, Książek Arek, Ferenc Natalia, Niedbała Patrycja;
   Zawody zakończyliśmy sukcesem w rzucie piłeczką palantową dziewcząt, gdzie zawodniczka Natalia Ferenc weszła do finału a w nim uzyskała odległość 37,5m , co dało jej drugie miejsce wśród uczniów wszystkich rzeszowskich podstawówek w kategorii dziewcząt. Dugim jasnym punktem naszej reprezentacji był występ Macieja Rudka i Pauliny Miąsik w biegu na 60 m. Pierwszy zajął 8 miejsce w Rzeszowie wchodząc do biegu finałowego a Paulina zajęłą drugie miejsce w swojej serii z czasem 10.07s, nie byłoby to żadną rewelacją, gdyby nie to, że to trzecioklasistka, która już wygrywa z szóstoklasistami. Były to najlepsze wyniki z la od naszego wejścia do Miasta Rzeszowa.

nauczyciel wych. fiz.
Mirosław Stybak