Zebranie rodziców

W dniu 6 września rodzice uczniów naszej szkoły spotkali się z wychowawcami. Zostali zapoznani z planem wychowawczym na ten rok szkolny, z wewnątrzszkolnym systemem oceniania postępów edukacyjnych  i zachowania. Ustalono również składkę na ubezpieczenie uczniów oraz  poinformowano rodziców o zasadach ubiegania się o dofinansowanie podręczników. Przekazano także informację o obiadach w stołówce szkolnej, o mleku dla każdego ucznia. Rodzice uzyskali też informację o zajęciach dodatkowych odbywających się w naszej szkole oraz o pracy świetlicy szkolnej. Wybrano też przedtawicieli rodziców do Rady Rodziców i do trójek klasowych.
Wychowawca klasy VI
Alicja Woźniak