Moje hobby to szachy

Nazywam się Agnieszka Łuka. Chodzę do IV klasy Szkoły Podstawowej nr 9 w Rzeszowie. Moje hobby to szachy. Gram w nie od 6 lat i mam II kategorię szachową. Moje największe osiągnięcia to III miejsce w międzynarodowym turnieju o puchar burmistrza miasta Leżajsk, III miejsce w międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików w szachach.Wyniki te zdobyłam dzięki ciężkiej pracy na treningach i obozach szachowych. Szachy to gra, do której potrzeba cierpliwości  i skupienia. Osobiście polecam tę grę, ponieważ rozwija ona umiejętności matematyczne, uczy logicznego myślenia i dyscypliny.  Interesuję się także przyrodą , a szczególnie życiem i zwyczajami zwierząt.
                                 Agnieszka Łuka
uczennica kl.IV