Modelarstwo to moja pasja

Nazywam się Jakub Sala. Chodzę do klasy VI Szkoły Podstawowej nr 9 w Rzeszowie. Moją pasją jest modelarstwo. Uczęszczam  na zajęcia modelarskie od roku. Zajęcia odbywają się w Klubie 21 Brygady Strzelców  Podhalańskich w Rzeszowie. Koło modelarskie ma swoją stronę internetową www.pkm-r.cba.pl. Zajmujemy się głównie robieniem pojazdów wojskowych. Wyjeżdżamy na konkursy modelarskie po całej Polsce, czasami za granicę. Na wyjazdach oglądamy prace innych uczestników, a także zwiedzamy muzea i zabytki miast.
   Uważam, że modelarstwo to dobry sposób na spędzania wolnego czasu. Zajęcia są ciekawe i przyjemne. Podczas wyjazdów można zwiedzić inne miasta. Wszystkich  zainteresowanych zachęcam do przyjścia na zajęcia, niezależnie od wieku.
                                  Jakub Sala
uczeń kl. VI