Dzieci-dzieciom

30 maja 2011r. uczniowie naszej szkoły z klasy III, V i VI zaprezentowali w Bibliotece Rzeszowskiej – Filii nr 6 – Nowe Miasto, przedstawienie teatralne pt. „O rybaku i złotej rybce”. Spektakl oglądali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 11, nr 23 i ze Szkoły Społecznej nr 2 w Rzeszowie, w ramach akcji „Dzieci-dzieciom”. Biblioteka w ten sposób rozpoczęła X Ogólnopolski Tydzień Bibliotek „Cała Polska czyta dzieciom”. Zaangażowani w ten proces nasi nauczyciele, zachęcają w ten sposób dzieci nie tylko do częstego sięgania po książkę, ale też wzbogacają ich świat wyobraźni i zapraszają do zabawy w teatr.
   Przedstawienie to mieli możliwość również oglądać rodzice naszej szkoły, które było prezentowane podczas jednej z wywiadówek szkolnych.

Wychowawca klasy III
Elżbieta Siorek
W bibliotece na Nowym Mieście:

W naszej szkole: