Turniej Warcabowy w świetlicy szkolnej

W dniu 12.04.2011 r. o godz. 11:30 zorganizowane  zostały świetlicowe rozgrywki w Turnieju Warcabowym przez panią Dorotę Markowicz i panią Kingę Piechotę. Do udziału zaproszono chętnych uczniów z klasy I do klasy IV uczęszczających na świetlicę szkolną. Celem turnieju było wyłonienie mistrza w warcaby klas I - IV, popularyzacja zabawowej formy spędzania wolnego czasu, kształtowanie umiejętności nawiązywania kontaktów z rówieśnikami poprzez zabawę, rozwijanie zdolności i umiejętności myślenia twórczego, pobudzanie dzieci do zaradności i podejmowania decyzji w sytuacjach trudnych i niepewnych, rozwijanie umiejętności przestrzegania zasad i reguł gry.
   W rozgrywkach wzięli udział: Karolina Malak, Marcin Pałka kl. I; Wiktoria Skiba, Mateusz Pałka  kl. II; Konrad Werelusz  kl. III oraz Patrycja Niedbała i Patryk Noga  kl. IV. Zwycięzcami zostali: I miejsce - Patryk Noga  kl. IV, II miejsce - Mateusz Pałka  kl. II, III miejsce - Marcin Pałka kl. I. Wyróżnienia otrzymali: Wiktoria Skiba kl. II oraz Konrad Werelusz  kl. III. Wszyscy uczniowie otrzymali  dyplomy i nagrody. Życzymy dalszych  wspaniałych sukcesów.

nauczyciel:
Kinga Piechota