Udział w konkursach

Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej chętnie uczestniczą w proponowanych konkursach. Ostatnio brali udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Jan Paweł II - pielgrzym”- propozycja znaczka pocztowego – zorganizowanym przez SP nr 11 w Rzeszowie, w którym III miejsce zajął Sebastian Słowik z klasy III. Dyplom uzyskała też uczennica klasy I – Oliwia Habaj.
   Kolejnym konkursem był Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt „Książki, książeczki … te lubię najbardziej”, zorganizowanym przez SP nr 3 w Rzeszowie pod patronatem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie, w którym I miejsce i nagrodę specjalną otrzymała Emilia Rybarczyk – uczennica klasy I. Wszystkim uczestnikom, a w szczególny sposób zwycięzcom w/w konkursów serdecznie gratuluję.

wychowawca kl. I
Jadwiga Reizer