Palmy wielkanocne, kartki świąteczne i pisanki - Wielkanoc 2011
projekt  i  wykonanie - uczniowie  klas IV, V, VI

Czas Świąt Wielkanocnych związany jest z takimi elementami dekoracyjnymi jak: palma wielkanocna, pisanka czy kartka świąteczna. W okresie poprzedzającym święta uczniowie z klas IV,V,VI na lekcjach plastyki i techniki wykonali kartki świąteczne, palmy wielkanocne oraz pisanki. Najciekawsze prace zaproponowali mieszkańcom dzielnicy Biała w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Rzeszowie po mszach w niedzielę - 3 IV, 10 IV oraz  17 IV 2011 roku.
   Zebrane pieniądze uczniowie przeznaczają na  misje w Afryce. Na misje w Afryce zostały też wysłane znaczki pocztowe zbierane od początku roku szkolnego przez wszystkich uczniów naszej szkoły w ramach akcji "Każdy znaczek wspiera misje" organizowanej przez Referat Misyjny Księży Werbistów z Pieniężna.

nauczyciel plastyki
Dorota Markowicz