Rekolekcje szkolne

31 marca 2011 r. rozpoczęły się rekolekcje wielkopostne w naszej szkole, które prowadził ks. Zbigniew Bańkowski AJU (Apostoł Jezusa Ukrzyżowanego; kustosz Sanktuarium św. Ojca Pio, Święta Górka Przeprośna). Dzieci wzięły udział w konkursie piosenki religijnej „Śpiewajmy Panu z ufnością”, następnie spotkały się z ojcem rekolekcjonistą. W drugim dniu rekolekcji dzień pobytu w szkole rozpoczęły od spotkania z młodzieżą z Ruchu Światło – Życie, następnie udały się do kościoła, gdzie wysłuchały nauki o spowiedzi. O godz. 15:00 była Droga Krzyżowa. Dziękuję wszystkim dzieciom za udział w rekolekcjach, a nauczycielom i wychowawcom za pomoc w ich sprawnym przeprowadzeniu.

ks. Wolan Grzegorz