Taniec towarzyski to moja pasja

Nazywam się Kinga Stolarska. Chodzę do IV klasy Szkoły Podstawowej nr 9 w Rzeszowie. Moją pasją jest taniec towarzyski, który trenuję od czterech lat w Klubie Tańca Towarzyskiego "Dżet Rzeszów - Boguchwała". Od roku tańczę z moim obecnym partnerem Kryspinem. Tańczymy dwa style - standard i łacinę. Naszymi największymi sukcesami jest II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Dębicy, III miejsce w Krakowie i I miejsce w OTTT w Przecławiu co umożliwiło nam przejście z klasy E do D. Obecnie tańczymy w tej klasie i także zdobyliśmy już tzw. "pudła" czyli II miejsce w OTTT w Tuchowie i III miejsce w OTTT w Mielcu. Aby przejść do klasy wyżej czyli C potrzebujemy jeszcze zdobyć trzy "pudła".
   Wszystkie te sukcesy odnosimy dzięki systematycznej i ciężkiej pracy na treningach i obozach tanecznych. Jest to też czas, który spędzam bardzo miło i przyjemnie z moimi znajomymi z klubu. Wszystkim polecam tą dyscyplinę, ponieważ jest to piękny i przyjemny sport, a jeżdżąc na turnieje można zwiedzić inne miasta Polski i poznać wielu nowych ludzi.

Kinga Stolarska
uczennica kl. IV