Dzień Wiosny w naszej szkole

21.03.2011r. w naszej szkole odbyła się impreza z okazji Dnia Wiosny. Została przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Początek imprezy uświetnił zespół muzyczny uczniów kl.VI. Następnie odbyły się poszczególne konkurencje. Jedną z nich był konkurs „Top model”. I miejsce zajął Patryk Gieroń, a  II Wojtek Przysada, uczniowie z kl.V, natomiast III miejsce zajęła Katarzyna Lasota z kl.VI. W konkurencji „Mam talent” I miejsce zdobyły Agnieszka Łuka, Kasia Czechowicz i Kinga Stolarska, uczennice z kl.IV. W tej konkurencji II miejsce zajęli: Wojtek Przysada, Natalia Migut i Kinga Witek z kl.V, a III miejsce zajęły: Jagoda Szetela i Zuzia Wrona z kl.II. Kolejnym konkursem były „Parodie”. I miejsce zajęła Agnieszka Łuka z kl.IV, II miejsce Wojtek Przysada z kl.V, III Julia Olech z kl.III. Potem wystąpili uczestnicy „Królowej krzyku”. I miejsce zajęła Jagoda Szetela z kl.II, II Kinga Stolarska, a III Wiktoria Szetela z kl.VI. Na koniec zaprezentowali się uczestnicy ”Kto pierwszy , ten lepszy”. I miejsce zajęła Monika Łojek i Marysia Kopala z kl.VI, II Kinga Stolarska i Agnieszka Łuka, uczennice z kl.IV, a III miejsce Natalia Jakubowska i Ania Skiba z kl.VI.
   To była naprawdę udana impreza, uczniowie naszej szkoły tak oto przywitali pierwszy dzień upragnionej wiosny.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego
Barbara Woźniak