Nabór 2011- elektroniczna rekrutacja do rzeszowskich przedszkoli i szkół

W bieżącym roku (2011) rekrutacja drogą elektroniczną objęła: przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych (tzw. zerówki), szkoły podstawowe, gimnazjalne i szkoły ponadgimnazjalne.
     Pod adresem: https://nabor.progman.pl/rzeszow znajduje się specjalnie przygotowany system Nabór 2011. Wybierając przycisk: PRZEDSZKOLE I ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY PRZY SP, SZKOŁA PODSTAWOWA , GIMNAZJUM, SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA, uzyskamy dostęp do serwisów internetowych poszczególnych typów placówek. Wchodząc do wybranego serwisu, wskazujemy Panel dla rodziców  i zostaje nam udostępniona główna strona naboru do danego typu placówek. Tu znajdziemy szereg przydatnych informacji, uszeregowanych w zakładkach: Jak zacząć? Informator, Aktualności, Formularze, Kontakt, poznamy szczegółowe oferty poszczególnych placówek i zasady oraz terminy rekrutacji, pobierzemy stosowne podania, sprawdzimy wyniki rekrutacji.

INFORMACJA DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 9 DOTYCZĄCA NABORU DO SZKOŁY I ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO PRZY SZKOLE
W roku szkolnym 2011/2012 do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej Nr 9 będą zapisywane dzieci urodzone w 2005roku.
Do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej Nr 9 będą przyjmowane dzieci urodzone w 2004 roku.

Jak zacząć?
Poradnik kandydata
Sześciolatek w... poradnik dla rodziców
Obwody szkół podstawowych