Walentynki Małych Serc

W dniu 9 lutego 2011r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 9 w Rzeszowie uczestniczyli w spotkaniu dzieci z rzeszowskich szkół podstawowych pod nazwą „Walentynki Małych Serc”. Nasza szkoła wykazała się bardzo dobrą frekwencja, gdyż  w sumie uczestniczyła  w niej większość uczniów. Impreza została zorganizowana na rzeszowskim rynku przez m.in. Urząd Miasta Rzeszów, Estradę Rzeszowską, Rzeszowski Dom Kultury, Młodzieżowy Dom Kultury, Teatr Maska.
   Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 16.30 występami wokalnymi solistów z Młodzieżowego Domu Kultury w Rzeszowie. W spotkaniu uczestniczył Prezydent Rzeszowa, który powitał zgromadzone dzieci, a także złożył walentynkowe życzenia. Wśród atrakcji przygotowanych dla uczniów było spotkanie z postaciami z bajek z Teatru „Maska” w Rzeszowie, pokazy Policji Podkarpackiej, pokazy Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie, pokazy szczudlarzy, a także konkursy i zabawy przygotowane przez Centrum Fantazja w Rzeszowie. Imprezę zakończył barwny korowód ulicami Kościuszki, 3-go Maja, Dekerta, w którym brali udział uczniowie oraz postacie z bajek.
   Uczniowie byli zadowoleni z atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

Barbara Woźniak
wychowawca kl.VI