XVIII  Wojewódzki  Konkurs  Szopek  Bożonarodzeniowych - styczeń 2011

Kolejny już rok w styczniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVIII Wojewódzkim Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych organizowanym pod patronatem Akcji Katolickiej Diecezji Rzeszowskiej przez Gimnazjum Nr 8 w Rzeszowie. Przeznaczony był on dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa podkarpackiego. Na konkurs wpłynęło bardzo wiele prac - szopek z wielu szkół. Grupa naszych uczniów z klasy VI: Jakub Sala i Anna Skiba oraz z klasy V: Natalia Migut, Marcin Kotarba i Arkadiusz Książek przedstawili na konkursie piękne prace. Ich szopki były wykonane techniką aplikacji na tkaninie oraz jako forma przestrzenna.
   Jury konkursowe przyznało pracy Jakuba Sali z klasy VI - III miejsce oraz wyróżnienie Arkadiuszowi Książkowi z klasy V. W obu tych szopkach zwracały uwagę ciekawe materiały użyte do ich wykonania  - pianka budowlana oraz muszelki. Nagrodzeni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki a podczas wręczenia nagród można było obejrzeć wystawę wszystkich nadesłanych prac, prezentowanych na sali gimnastycznej.

Markowicz Dorota
                                nauczyciel plastyki

Uczestnicy konkursu z naszej szkoły

Praca Marcina Kotarby z kl. V