Uczniowie naszej szkoły laureatami konkursu biblijnego

27 listopada odbył się finał konkursu biblijnego w parafii p.w. św. Michała Archanioła w Rzeszowie. Wszystkich biorących udział w konkursie obowiązywała dokładna znajomość Listu św. Jakuba Apostoła wraz z wprowadzeniem do Listu i przypisami w oparciu o V wydanie Biblii Tysiąclecia. Etap parafialny odbył się 20 listopada. Wzięło w nim udział 15 ministrantów w 2 kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa i Gimnazjum. Do etapu dekanalnego zostało zakwalifikowanych 6 ministrantów. Naszym ministrantom w finale przypadło I i II miejsce w kategorii Szkoła Podstawowa. Zdobyli je: Bartłomiej Palczewski (I miejsce) i Wojciech Przysada (II miejsce). Wszystkim biorącym udział w konkursie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

ks. Grzegorz Wolan