Święty Mikołaj w szkole

Dzieci z kl.0 z utęsknieniem czekały na św. Mikołaja. Oczekiwany gość przybył z pięknymi prezentami wnosząc wiele radości. Dzieci przywitały go piosenką, a po rozdaniu podarunków Mikołaj obiecał, że przyjdzie za rok. Natomiast uczniowie kl.I zostali mile zaskoczeni przez św. Mikołaja. W dziu 6 grudnia pod choinką w swojej sali lekcyjnej znaleźli dla siebie prezenty. Drugoklasiści w ramach Mikołajek wybrali się do kina Zorza na film 3D pt. "Zaplątani". Podczas seansu mieli sporo wrażeń. Bajka Disneya była po prostu piękna. Zadowoliła gusty najbardziej wymagających małych widzów. Uczniowie kl.III pojechali na spotkanie z Mikołajem do Fantazji. Tam otrzymali prezenty i przy okazji spędzili wesoło czas bawiąc się wspólnie. Uczniowie kl.IV i V w ramach Mikołajek wybrali się do kina Helios na przepiękną bajkę o złotowłosej księżniczce zrealizowaną w technologii 3D "Zaplątani". Mimo brzydkiej pogody nastroje po filmie były ciepłe.W kl.VI uczniowie zorganizowali Mikołajki kupując wylosowanej osobie prezenty. Było przy tym wiele radości i miłego zaskoczenia.
   Na zajęciach Szkolnego Koła Sportowego odbył się II  Turniej Mikołajkowy w Piłce Nożnej dziewcząt i chłopców. W turnieju wzięło udział prawie 30 uczniów naszej szkoły. Zwycięską drużynę w składzie: Patryk Pitera, Maciej Rudek, Wojciech Przysada i Patryk Gieroń, wyróżniono mikołajkowymi nagrodami.
   Dzieci naszej szkoły pomyślały też o innych i przyłączyły się do akcji "I Ty możesz zostać św. Mikołajem" organizowanej przez parafię p.w. Miłosierdzia Bożego w Rzeszowie. Przynosiły do szkoły dary rzeczowe- głównie słodycze i soki, które zostały przekazane dzieciom z Domu Dziecka w Strzyżowie.

Św. Mikołaj w kl.0

Św. Mikołaj w kl.I

Kl.III w Fantazji

Kl.II, IV i V na fimie "Zaplątani"