ING- Bank Śląski- Dzieciom

Pod hasłem „Bezpieczeństwo dzieci na drodze” Oddział Rzeszów Banku Śląskiego zorganizował dzieciom klas 0- III akcję o tematyce bezpiecznego poruszania się po drodze. Pracownicy bankowi w ramach wolontariatu czytali tekst tematyczny z elementami inscenizacji. Do akcji włączyła się też policja. Policjant z ruchu drogowego wygłosił pogadankę o bezpieczeństwie ruchu na drodze. Temat bezpiecznego poruszania się na drodze utrwalony został konkursem z atrakcyjnymi nagrodami.
   Utrwaleniem akcji było wręczenie każdemu dziecku bajki tematycznie związanej z przeprowadzoną akcją. Wymownym akcentem akcji pozostała propozycja dla dzieci do wzięcia udziału w konkursie plastycznym o ruchu drogowym, z którego środki przekazane zostaną na pomoc dla dzieci potrzebujących.

wychowawca kl. II
Zofia Herba