Nie wolno nam zapomnieć

Uczniowie klasy I odwiedzili najstarszy cmentarz w Rzeszowie przy ulicy Targowej. Tam zapalili znicze na grobach tych, którzy poświęcili swoje życie walcząc o wolność naszej Ojczyzny. Listopad jest miesiącem zadumy i refleksji nad życiem. Nie wolno nam zapomnieć o tych, którzy nie tylko żyli przed nami, ale też narażali bądź poświęcali swoje życie po to, by wywalczyć dla nas wolność.
   Również klasy II i III w Dniu Zadusznym, 2 listopada wybrały się na pobliski cmentarz przy parafii Biała. Tam uczniowie zapalili znicze na grobach swoich bliskich. Przy dużym krzyżu, znajdującym się na terenie cmentarza zebrały się później wszystkie dzieci i wspólnie odmówiły modlitwy za wszystkich zmarłych.

wychowawca kl. I
Jadwiga Reizer