Teatr dla najmłodszych

W ramach spotkań teatralnych uczniowie klas I-III obejrzeli w teatrze Maska spektakl pt. Alicja po drugiej stronie lustra. Treścią przedstawienia były niezwykłe przygody głównej  postaci – Alicji, która odbywa podróż w świat snu. Pokonując wiele trudności  bohaterka zrealizowała swoje marzenia. Przesłaniem dla Widza pozostaje prawda, że warto i trzeba podejmować wyzwania, by realizować siebie i zwyciężać.
   Po spektaklu, podczas zajęć teatralnych, uczniowie klasy pierwszej zapoznali się z terminologią teatralną, natomiast uczniowie klasy drugiej i trzeciej zgłębiali temat –Teatr przedmiotu. Pod okiem aktorów teatru Maska  ćwiczyli sztukę ożywiania przedmiotów. Zarówno spektakl jak i zajęcia były dla dzieci estetycznym i emocjonalnym przeżycie. Opiekę sprawowały: wych. kl. I - J. Reizer, wych. kl. II  -  Z. Herba, wych. kl. IIIE. Siorek.

wychowawca kl. II
 Zofia Herba