Msza święta w intencji dyrektorów szkół, nauczycieli i uczniów szkół rzeszowskich

16 września 2010 r. o godz. 17.30 w Farze Rzeszowskiej Ks. Bp Edward Białogłowski przewodniczył Mszy św. w intencji dyrektorów szkół, nauczycieli i uczniów szkół rzeszowskich. Uroczystość ta rozpoczęła duchowe przygotowania do wyniesienia na ołtarze Sługi Bożego Jana Pawła II w roku szkolnym 2010/2011. Pół godziny wcześniej ks. dr Janusz Podlaszczak - Diecezjalny Duszpasterz Nauczycieli zaprezentował projekt duchowych przygotowań na okres IX 2010 - I 2011. Po Mszy św. wręczono delegatom poszczególnych szkół i przedszkoli ramowy program duchowych przygotowań do beatyfikacji Jana Pawła II. Naszą szkołę pod opieką ks. Grzegorza Wolana reprezentowała delegacja uczniów kl. VI: Czechowicz Mateusz, Jakubowska Natalia, Palczewski Bartłomiej, Skiba Anna.

ks. Grzegorz Wolan