Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2009/2010

W dniu 25 czerwca dobiegł końca kolejny rok szkolny 2009/2010. Po pracowitym roku uczniowie przybyli do szkoły, aby odebrać świadectwa szkolne i podziękować swoim wychowawcom i nauczycielom. Przed uroczystością szkolną uczestniczyli oni we mszy świętej w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Rzeszowie. O godz. 9.30 w sali gimnastycznej szkoły, uczniów, rodziców i nauczycieli uroczyście powitał dyrektor szkoły.
   Następnie uczniowie klasy szóstej przedstawili pożegnalny program artystyczny pt. ,,W podzięce za dar najpiękniejszy, za wiedzę i serce"- szóstoklasiści - rocznik 2010". Wierszem i piosenką pożegnali szkolne mury swojej SP 9, w której spędzili pierwsze sześć lat nauki. Po uroczystości uczniowie klasy szóstej odebrali świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenia z wynikami sprawdzianu klas szóstych.

,,Chciałbym kiedyś tu powrócić,
Chciałbym kiedyś tu zapukać,
Porozglądać się dokoła
By dzisiejszy dzień odszukać.
Czas upłynie - ja dorosnę,
Przejdę pewnie życia milę.

Nikt nam przecież nie zabroni
Wrócić tutaj wspomnieniami,
Po cichutku, tak znienacka
Znów będziemy RAZEM Z WAMI".

wychowawca klasy szóstej
Markowicz Dorota