Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych ,,Debiuty 2000" - Rzeszów 2010

22 czerwca w Szkole Podstawowej nr 11 w Rzeszowie odbył się Wojewódzki Przegląd Zespołów Tanecznych ,,Debiuty 2000". Po raz jedenasty SP nr 11 w Rzeszowie zaprosiła zespoły i grupy taneczne do wzięcia udziału w tym przeglądzie. Celem tej imprezy była prezentacja dorobku zespołów tanecznych, ocena ich poziomu, możliwości artystycznych oraz popularyzacja zespołowych form tanecznych.
   Do konkursu zgłosiły się grupy nie tylko z Rzeszowa, ale z całego województwa podkarpackiego. Naszą szkołę reprezentował szkolny zespół cheearleaders ,,Blue and Black". Dziewczęta z klasy V i VI przedstawiły dwa układy taneczne do utworów ,,Telephone" Lady Gaga i ,,Goodbye" Kristiny Debarge. Jury konkursowe podczas przeglądu oceniało: opracowanie choreograficzne, pomysł, dobór muzyki, kostiumów, poziom wykonawczy zespołu oraz ogólne wrażenie artystyczne.
   Nasze dziewczęta wytańczyły III miejsce w kategorii młodzieżowych zespołów tanecznych.Otrzymały pamiątkową statuetkę, dyplom i drobne upominki. Bardzo cieszymy się z sukcesu naszej grupy tanecznej i życzymy dziewczętom dalszych sukcesów tanecznych.
wychowawca klasy VI
Markowicz Dorota