Nagroda w konkursie "Dekoracje Wielkanocne"

Klasa II pod opieką pani Elżbiety Siorek wzięła udział w IV edycji konkursu plastycznego pod hasłem „Dekoracje wielkanocne”, ogłoszonego przez Szkołę Podstawową nr 2 w Rzeszowie. Celem konkursu było kultywowanie tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi, rozwijanie wyobraźni twórczej  i doskonalenie sprawności manualnych. Dekoracje wielkanocne przygotowało ośmioro dzieci z klasy II – Beata Gorczyca, Alina Jagusztyn, Marek Malak, Joanna Michałek, Julia Olech, Sebastian Słowik, Konrad Werelusz, Ewa Zając. Praca Joanny Michałek zdobyła nagrodę konkursową, którą nagrodzona uczennica odebrała 26.03.2010 roku w Środowiskowym Klubie Kultury „Akwarium” przy ul. Pułaskiego w Rzeszowie.

wychowawca kl. II
                                    Siorek Elżbieta