Zabawy karnawałowe

3 lutego 2010 roku odbył się w naszej szkole bal karnawałowy dla klas młodszych. Już kilka dni przed zabawą uczniowie klasy I, II i III przygotowywali dekoracje, w celu upiększenia z tej okazji swoich sal lekcyjnych oraz sali gimnastycznej, gdzie dzieci tańczyły przy muzyce. Szczególnie dekoracją sali zajęli się przedstawiciele klasy VI i klasy III pod opieką pani Jadwigi Reizer. Prawie wszyscy uczniowie przyszli we wspaniałych strojach, przygotowanych przy pomocy rodziców. Widzieliśmy księżniczki, motylki, aniołki, Indianki, piratów, żołnierzy i wiele innych postaci. Bal karnawałowy prowadziła pani Bożena Stachyra-Płonka, która poprzez taniec, piosenkę, konkursy i gry uaktywniła wszystkich uczestników zabawy. W czasie przerwy tanecznej uczniowie spożywali poczęstunek, przygotowany przez rodziców każdej klasy. Wszyscy przyjemnie spędzili czas zabawy.
     Po południu dla klas IV- VI odbyla sie dyskoteka. Uczniowie sami wybrali  muzykę i przy pięknie oświetlonej migającym światłem sali bawili się. W przerwie zamówili pizzę i wspólnie częstowali się. Zabawa była miłym spędzeniem  popołudnia.

Elżbieta Siorek
wychowawca kl.II