Sukcesy plastyczne uczniów naszej szkoły

Uczniowie naszej szkoły rokrocznie uczestniczą w konkursach plastycznych – międzyszkolnych, wojewódzkich jak również ogólnopolskich a zdobyte nagrody lub wyróżnienia zachęcają ich do dalszej pracy.

W tym roku szkolnym uczennice z klasy V B i VII zdobyły następujące nagrody:
- w konkursie literacko – plastycznym  ,,Ja za 20 lat” zorganizowanym w ramach kampanii ,,Zachowaj trzeźwy umysł” nagrodę zdobyła Maja Żmudzińska z klasy VB. Nasza uczennica odebrała nagrodę w siedzibie Urzędu Miasta Rzeszowa w Ratuszu.
- w konkursie pt. ,Rzeszów – miastem kultury, sportu i rekreacji”- nagrodę zdobyła Julia Wesołowska z klasy VII. Prace uczniów nagrodzonych jak i pozostałych były prezentowane w Muzeum Etnograficznym w Rzeszowie.

Bardzo się cieszymy z sukcesów naszych uczniów i życzymy im nagród w kolejnych konkursach.

nauczyciel plastyki
Dorota Markowicz

Praca Maji Żmudzińskiej

Prace na wystawie w Rzeszowie