Występy i sukcesy muzyczne naszych uczniów

W ostatnim czasie odbyło się kilka koncertów, a także konkursów muzycznych z udziałem naszych uczniów. Poniżej zamieszczamy relację z tych wydarzeń.

1) 10 stycznia 2019 r. odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Bóg się rodzi”, w którym wzięli udział uczniowie z klas I - VIII.
Cała szkoła podczaskonkursu rozbrzmiewała pięknem kolęd i pastorałek. Jury Konkursu nagrodziło i wyróżniło uczniów w dwóch kategoriach wiekowych:

Kategoria klas 1-3

3. Natalia Witalec 4- Lulajże Jezuniu

Występ zespołowy:
1. Julia Mazur ( 4) , Aleksandra Jedynak ( 5)- Kolędnicy wędrownicy
2. Tomasz Nowak ( 6), Katarzyna Nowak ( 8), Oliwia Ura ( 8), Mateusz Czerkies ( 6)
- All I want for Christmas

Głównymi sponsorami nagród w konkursie byli: SP nr 9 w Rzeszowie oraz parafia Biała.

2) 10 stycznia 2020 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Biała odbył się koncert kolęd pod nazwą „Styczeń z kolędą” na którym wystąpił również nasz chór szkolny.

3) Sukcesy naszych uczniów w IV Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w SP 23 w Rzeszowie 28 I 2020 r. W Szkole Podstawowej nr 23 w Rzeszowie odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Uczestnicy z rzeszowskich szkół podstawowych zaprezentowali kolędy, pastorałki oraz utwory w treści nawiązujące do czasu BożegoNarodzenia. W konkursie tym wziął udział również nasz uczeń który miał okazję przedstawienia swoich możliwości wokalnych:

Kategoria klas IV - VI

Tomasz Nowak – 1 miejsce

Gratulujemy mu i życzymy kolejnych sukcesów.

4) Koncert chóru szkolnego SP9 w kościele w parafii Biała 02.02.2020 roku:

Link do opisu i zdjęć:

Opracował: