"Podziel się sercem"

Podsumowanie akcji "Podziel się sercem". W piątek 14 lutego 2020 r. w naszej szkole odbył się finał akcji charytatywnej na rzecz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci „Podziel się sercem”. Uczniowie klasy IV rozdali uczniom, rodzicom i mieszkańcom Rzeszowa 330 serc origami, które mogą służyć jako zakładka do książki, wraz z ulotkami „ 1% podatku”. Serca zostały wykonane własnoręcznie przez uczniów podczas warsztatów origami. Przy tej okazji uczniowie zbierali także datki do puszki. Zebrali w sumie 1044 zł. Kwota ta została przekazana Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym.

>>GALERIA ZDJĘCIOWA<<
wychowawca