Wieńce adwentowe i kartki świąteczne – Boże  Narodzenie 2019
projekt i wykonanie – uczniowie S.P. 9 w Rzeszowie

Czas świąt to czas życzeń. W okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia uczniowie klas IV,V,VI i VII wykonali na lekcjach wieńce adwentowe i kartki świąteczne. Najładniejsze prace przedstawiono mieszkańcom dzielnicy Biała w kościele po mszach niedzielnych w dniach 1, 8 i 15 grudnia 2019 roku. Kartki z życzeniami wysłano również do kombatantów na Kresach Wschodnich.

Ofiarowane pieniądze przekazano dzieciom z Podkarpackiego Hospicjum w Rzeszowie, na misje w Afryce - Namibia – zakup jedzenia, ubrań i książek dla ubogich dzieci  (projekt misyjny nr 598), hospicjum dla dzieci w Wilnie oraz Fundacji Złotowianka w Złotowie, która dofinansowuje rehabilitację Marysi Lasoty.

>>GALERIA ZDJĘCIOWA<<

Dorota Markowicz