RODACY BOHATEROM

Na Kresach Wschodnich żyje jeszcze stu kilkudziesięciu żołnierzy Armii Krajowej i innych organizacji niepodległościowych. Rozsiani są po całych Kresach, poprzedzielani wieloma granicami. Żyją w różnych państwach, w różnych systemach politycznych, będący w rożnej sytuacji ekonomicznej. Ciągle są dla nas wszystkich wzorem męstwa, heroizmu, poświęcenia oraz najgorętszej miłości do Ojczyzny.
        Jak co roku Stowarzyszenie Odra – Niemen organizuje zbiórkę żywności dla kombatantów Armii Krajowej i innych organizacji niepodległościowych. Nasza szkoła również pragnie włączyć się w te działania. Zachęcamy więc wszystkich do wzięcia udziału w tej akcji.
        Mile widziane są również kartki świąteczne z życzeniami wykonane przez uczniów, które niosą wiele radości i wzruszeniem wśród obdarowanych.

Zbiórka będzie trwać do 31.12.2019r.

Lista artykułów do paczki - >>LISTA<<

Strona organizacji: http://www.rodacybohaterom.pl

Dary można przynosić do p. Anny Gargały lub składać w specjalnie wyznaczonym miejscu na holu szkoły.

Rodacy Bohaterom - Białoruś - Youtube - >>FILM<<

Anna Gargała