Szkoła Podstawowa nr 9 w Rzeszowie
      35-314 Rzeszów       ul. Miła 58       woj. podkarpackie         tel/fax (17) 748 38 60   
e-mail:
sekretariat@sp9.resman.pl
                pracownia komputerowa: e-mail: pracownia@sp9.resman.pl
powrót do strony głównej

Wydarzenia z Punktu Przedszkolnego – październik 2019


        Miesiąc październik okazał się pracowitym okresem dla naszych dzielnych przedszkolaków. To czas intensywnej nauki i pokonywania kolejnych wyzwań edukacyjnych. Nie znaczy to jednak, że zabrakło czasu na przyjemności. Już początkiem października przedszkolaki uczestniczyły w kolejnej audycji muzycznej - Szkoły Muzycznej YAMAHA. Tym razem poznały budowę fletu. Prowadzący zaprezentowali różne rodzaje tego instrumentu, a nawet umożliwili zagranie na flecie prostym.
        W ramach „Misiowego wolontariatu” – przedszkolaki z grupy 0A przygotowały plakat informujący o zbiórce karmy i potrzebnych rzeczy dla schroniska dla zwierząt „Kundelek”. Przedszkolaki chętnie zaangażowały się w akcję, a zbierana przez cały miesiąc karma na pewno ucieszy mieszkańców schroniska.
        W październiku odbył się także Konkurs recytatorski: Wiersze Wandy Chotomskiej, w którym wzięły udział chętne przedszkolaki z obu grup. Czas poświęcony na naukę wierszy przyniósł widoczne efekty. Każdy z uczestników został nagrodzony dyplomem oraz książeczką. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom a zwłaszcza dzieciom, które zajęły trzy pierwsze miejsca. Dziękujemy także komisji: Panu Dyrektorowi Andrzejowi Kruk oraz Pani Elżbiecie Chyłek – wychowawczyni grupy OA, którzy podjęli się trudu oceny przedszkolaków.
        Zakończyliśmy także zbiórkę nakrętek w ramach pomocy dla Małego Frania. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tą akcję i zachęcamy do dalszej zbiórki. Tym razem wspieramy Milenkę. 100 kg nakrętek to jedna godzina rehabilitacji, która umożliwi dziewczynce choćby samodzielne siedzenie.

>>GALERIA ZDJĘCIOWA<<
Wychowawcy Punktu Przedszkolnego