Z wizytą w Rzeszowskim Domu Kultury

24 i 25 kwietnia w ramach zajęć z rytmiki przedszkolaki udały się do pobliskiej filii Rzeszowskiego Domu Kultury na spotkanie z Panem Marcinem Florczakiem. Podczas tej wizyty, dzieci miały możliwość zapoznać się z instrumentem znanym głównie z fotografii - fortepianem. Przedszkolaki poznały nie tylko jego budowę i mechanizm wytwarzania dźwięków, mogły również spróbować własnych sił i zagrać na tym dużym instrumencie. Wizyta okazała się być nie tylko pouczającą ale przede wszystkim wesołą i pełną pozytywnych emocji. Dziękujemy Panu Marcinowi za rozwijanie w naszych przedszkolakach muzycznej pasji.

>>GALERIA ZDJĘCIOWA<<
Opracowanie: