Wyniki X Międzyszkolnego Konkursu „Matematyczne origami”

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 68 uczniów z województwa podkarpackiego i lubelskiego. Niektórzy uczestnicy przygotowali po dwie prace konkursowe – łącznie 81 prac. Wszystkie prace zasługują na uznanie dla autorów za włożony trud, pomysłowość i zaangażowanie. Przy ocenie prac komisja konkursowa zwracała uwagę na oryginalność i pomysłowość pracy, precyzję i estetykę wykonania oraz trudność i wierność sztuce origami. Przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

I Kategoria – uczniowie szkół podstawowych klas 4 - 6

I miejsce :

• Zuzanna Drelich, Szkoła Podstawowa nr 31 w Rzeszowie, opiekun - mgr Aneta Brzostowska - Pieszczek,
  • Jagoda Mączka, Szkoła Podstawowa w Michalowie, opiekun – mgr Bożena Chwiejczak.
II miejsce:
  • Michał Bednarek, Szkoła Podstawowa nr 28 w Rzeszowie, opiekun – mgr Anna Kulbida - Mróz,
  • Magda Mikulska, Szkoła Podstawowa nr 18 w Rzeszowie opiekun – mgr Agnieszka Lasek,
  • Joanna Wanat, Szkoła Podstawowa w Szczebrzeszynie, opiekun – mgr Małgorzata Misiarz.
III miejsce:
  • Igor Kuźniar, Szkoła Podstawowa nr 27 w Rzeszowie, opiekun – mgr Magdalena Strug,
  • Anna Majewska, Szkoła Podstawowa nr 12 w Rzeszowie, opiekun – mgr Alina Mazera,
  • Olga Ostaszewska, Szkoła Podstawowa w Szczebrzeszynie, opiekun – mgr Małgorzata Misiarz.
Wyróżnienie:
  • Arleta Chwiejczak, Szkoła Podstawowa w Michalowie, opiekun – mgr Bożena Chwiejczak,
  • Jan Godzisz, Szkoła Podstawowa nr 18 w Rzeszowie opiekun – mgr Agnieszka Lasek,
  • Wiktoria Kempa, Szkoła Podstawowa nr 28 w Rzeszowie, opiekun – mgr Marianna Gąsior,
  • Karol Krzyżanowski, Szkoła Podstawowa nr 27 w Rzeszowie, opiekun – mgr Magdalena Strug,
  • Jakub Kurosz, Szkoła Podstawowa nr 18 w Rzeszowie opiekun – mgr Urszula Szalacha,
  • Emilia Lisak, Szkoła Podstawowa nr 18 w Rzeszowie opiekun – mgr Agnieszka Lasek,
  • Patrycja Pieszczek, Szkoła Podstawowa nr 31 w Rzeszowie, opiekun - mgr Aneta Brzostowska - Pieszczek,
  • Lena Wiącek, Szkoła Podstawowa nr 27 w Rzeszowie, opiekun – mgr Magdalena Strug.

II Kategoria – uczniowie 3 klasy gimnazjum oraz 7 i 8 klasy szkoły podstawowej

I miejsce :
  • Miłosz Szwed, Szkoła Podstawowa nr 9 w Rzeszowie, opiekun – mgr Iwona Olewicz,
  • Łucja Wróbel, Szkoła Podstawowa nr 9 w Rzeszowie, opiekun – mgr Iwona Olewicz.
II miejsce:
  • Joanna Grigiel, Szkoła Podstawowa nr 18 w Rzeszowie, opiekun – mgr Magdalena Harasymowicz.
III miejsce:
  • Daria Magryga, Szkoła Podstawowa nr 16 w Lublinie, opiekun – mgr Katarzyna Mazurek.
Wyróżnienie:
  • Anna Świerczek, Szkoła Podstawowa nr 9 w Rzeszowie, opiekun – mgr Iwona Olewicz,
  • Wiktoria Tyszko, Szkoła Podstawowa w Sułowie, opiekun - mgr Mariola Wanat.
Wszystkich uczestników, a w szczególności laureatów i wyróżnionych, zapraszamy na uroczyste zakończenie konkursu – wystawę prac, rozdanie dyplomów i nagród - w środę 22 maja 2019 r. o godz. 12.00 w Szkole Podstawowej nr 9 w Rzeszowie, ul. Miła 58.