Dzień wiosny

21 marca świętowaliśmy w naszej szkole pierwszy dzień wiosny. Klasy od IV do VIII zaprojektowały i wykonały stroje galowe, dla dziewczyny i chłopaka, z materiałów przeznaczonych do recyklingu. Uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością. Stroje zaprezentowały modelki i modele z każdej klasy. Jury oceniało zgodność zaprezentowanych strojów z celem konkursu, użycie odpowiednich materiałów, pomysłowość i oryginalność, estetykę wykonania a także wręcz aktorski sposób zaprezentowania stroju. Wszyscy otrzymali słodkie nagrody od Samorządu Uczniowskiego - najsłodszą za I miejsce klasa VII. Po pokazie mody Samorząd Uczniowski przeprowadził I edycję teleturnieju "Jaka to melodia?", w której udział wzięli także nauczyciele. Wygrała "Drużyna Pań", ale najważniejsze, że w teleturnieju aż roiło się od gwiazd - czyli wspaniałych uczniów, którzy zaprezentowali swoje talenty.

>>GALERIA ZDJĘCIOWA<<
opiekun SU