Drugie miejsce w konkursie recytatorkim

23 listopada 2018r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Rzeszowie odbyła się XII edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego "Poezja o żołnierzu polskim". Wydarzeniu patronował Prezydent Miasta Rzeszowa. Rywalizacja przebiegała w dwóch etapach. Pierwszy z nich, szkolny, wyłonił dwoje uczniów (Miłosz Szwed, Małgorzata Porada), którzy reprezentowali naszą szkołę w dniu imprezy. Ósmoklasiści przygotowali wspaniałe interpretacje wierszy, a piękna recytacja Małgosi zachwyciła jury, które przyznało jej drugie miejsce. Gratulujemy i cieszymy się z osiągnięcia, które z pewnością jest nie tylko nagrodą za zaangażowanie, ale także dalszą motywacją do rozwijania swoich talentów.

oprac. Katarzyna Warzocha