I miejsce Amelii Mendochy w skoku w dal w Rzeszowie

17 września 2018 roku w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się indywidualne mistrzostwa SZS w lekkiej atletyce. W pierwszych zawodach w nowym roku szkolnym, organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportowy na stadionie przy ul. Wyspiańskiego 22, naszą szkołę reprezentowało 15 uczniów. Sezon rozpoczynamy bardzo mocno osiągając znakomite wyniki w konkurencji skoku w dal, co przekłada się na miejsca medalowe dwójki naszych uczniów:

• Mendocha Amelia - I miejsce w skoku w dal z wynikiem 4,17 m (+ udział w Finałach Wojewódzkich Indywidualnych Mistrzostw w lekkiej atletyce - miejsce w środku stawki)
  • Borowiec Jakub - III miejsce w skoku w dal z wynikiem 4,34 m
  • Rycko Kacper - VII miejsce w rzucie piłeczką palantową 49 m