Kalendarium imprez sportowych w drugim półroczu

Kalendarium imprez sportowych, w których braliśmy udział w II półroczu roku szkolnego 2009/2010:

Styczeń 2010:

Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym
dziewcząt i chłopców
Wyniki:
Dziewczęta:
1. Budarz Monika
2. Kotula Dorota
3. Szostek Agata

Chłopcy:
1. Ferenc Alan
2. Żuczek Kamil
3. Palczewski Daniel

Szkolny Turniej Piłki Siatkowej – kategoria otwarta dziewczęta i chłopcy (mini), zwycięski zespół w składzie: Banaś Beniamin, Konopelski Sebastian, Lasota Katarzyna.

Dnia 16.012010 odbył się II Turniej Piłki Halowej Chłopców Szkół Podstawowych  organizowany przez Klub Piłkarski „Zimowit” Rzeszów. Turniej odbył się w Gimnazjum nr 7 w Rzeszowie. Nasi uczniowie zajęli II miejsce na osiem zgłoszonych drużyn. Skład zespołu: Banaś Beniamin, Walny Damian, Konopelski Sebastian, Ferenc Alan, Żuczek Kamil, Palczewski Bartek, Poninkiewicz Kamil, Pitera Patryk, Gieron Patryk, Gieroń Dominik, Przysada Wojciech.

Dnia 19.01.2010 nasza reprezentacja brała udział w rozgrywkach SZS w mini koszykówce chłopców. W grupie spotkaliśmy się ze szkołami: SP 23, SP 3. Pomimo ambitnej postawy nie zdołaliśmy pokonać rywali. Skład zespołu koszykarzy: Banaś Beniamin, Żuczek Kamil, Walny Damian, Szalacha Patryk, Palczewski Daniel, Palczewski Bartek, Walny Sebastian.

Luty 2010:

W dniach 8-12 02.2010 reprezentacja piłki nożnej naszej szkoły brała udział w rozgrywkach „Ligi Małych Mistrzów”. Zawody odbyły się na hali CKU .Po bardzo dzielnej postawie zajęliśmy trzecie miejsce w grupie w bardzo mocnej obsadzie szkół. Skład zespołu: Banaś Beniamin, Walny Damian, Konopelski Sebastian, Ferenc Alan, Żuczek Kamil, Palczewski Bartek, Poninkiewicz Kamil, Pitera Patryk, Gieron Patryk, Gieroń Dominik, Przysada Wojciech.

Marzec 2010:

Dnia 01.03.2010 odbyły się zawody mini siatkówki dziewcząt szkół podstawowych w ramach rozgrywek SZS. Zespół dziewczyn zajął IV miejsce w grupie. Skład zespołu: Książek Joanna, Budarz Monika, Grzyb Kamila, Fura Aleksandra, Sala Malwina, Kotula Dorota, Szostek Agata, Szetela Wiktoria, Mikuła Andżelika, Łojek Monika, Jakubowska Natalia, Kopala Maria.

Dnia 09.03.2010 odbyły się zawody mini siatkówki chłopców Szkół Podstawowych w ramach rozgrywek SZS. Zespół chłopców zajął III miejsce w grupie. Skład zespołu: Banaś Beniamin, Walny Damian, Konopelski Sebastian, Ferenc Alan, Żuczek Kamil, Palczewski Bartek.

Maj 2010:

W dniach 4 i 6 maja na boisku ORLIK przy IV LO w Rzeszowie odbył się turniej młodych talentów pilkarskich .Turniej był zorganizowany przez KS ZIMOWIT RZESZÓW. Nasz zespół zajął trzecie miejsce w grupie. Sklad drużyny stanowili : Żuczek Kamil ,Damian Walny,Banaś Beniamin, Ferenc Alan, Gieroń Patryk, Gieroń Dominik, Poninkiewicz Kamil,Pitera Patryk, Palczewski Bartek, Palczewski Daniel, Ferenc Natalia.

13 maja2010r na stadionie Uniwersytetu Rzeszowskiego w Rzeszowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Biegach Rozstawnych. Nasza reprezentacja startowała w tzw. sztafetach szwedzkich (100m, 200, 300, 400) w kategorii dziewcząt i chłopców. Pomimo ambitnej postawy nie udało nam się odegrać znaczącej roli w doborowej obsadzie z całego województwa. Jednak impreza na pewno przyniesie pozytywne efekty w postaci zebranych doświadczeń-była to pierwsza tego typu impreza z naszym udziałem. Oto skład naszej ekipy: dziewczęta- Kopala Maria, Skiba Anna, Łojek Monika, Książek Joanna, Niedbała Krystyna; chłopcy- Banaś Beniamin, Borek Sebastian, Palczewski Bartek, Kasprzyk Adrian,Walny Sebastian, Żuczek Kamil.

Cerwiec 2010:

Dzień Sportu Szkolnego w naszej szkole – czytaj sprawozdanie.

ZAPOWIEDŹ:
Przed nami : I  TURNIEJ O PUCHAR PRAWEGO BRZEGU W PIŁCE NOŻNEJ   organizowany w naszej szkole, który miał odbyć się w czerwcu. jednak ze względu na pogodę oraz zalanie naszego boiska szkolnego został przełozony na wrzesień. Zapraszamy wszystkich do udziału.

nauczyciel wf
Mirosław Stybak