Wyjazd na  Michayland

1 czerwca 2010 roku niemal cała szkoła wyjechała do Miejsca Piastowego na Michayland. Od wielu lat siostry Michalitki wraz z Michalitami organizują Dzień Dziecka. W duchu swojego założyciela bł. Ks. Bronisława Markiewicza chcą gromadzić rzesze dzieci i młodzieży i prowadzić je do Boga.
     W tym roku pogoda pokrzyżowała plany organizatorom. Ciągle padający deszcz nie pozwolił na przeprowadzenie różnych konkursów w sektorach. Po przybyciu na miejsce wszyscy uczestniczyli we Mszy św. pod przewodnictwem ks. Bpa Antoniego Długosza, po której ks. Biskup śpiewał wraz z dziećmi. Byliśmy tam wśród prawie 3000 dzieci z całej Polski.

ks. Artur Michalski