Witamy wiosnę

W poniedziałek 22 marca 2010r.w naszej szkole powitaliśmy wiosnę. Trzeba przyznać, że tegoroczna zima była ostra i długo u nas gościła. Musiała jednak ustąpić miejsca cieplejszej porze roku. W tym dniu Samorząd Szkolny przygotował dla wszystkich uczniów specjalny "wiosenny" program. Wcześniej ogłoszenia na korytarzu szkolnym i w klasach informowały, że 22 marca odbędzie się w szkole "Powitanie wiosny". Liczne zabawy i gry zapraszały uczniów klas I - VI do wzięcia udziału w tej wiosennej imprezie. W programie "Dnia Wiosny" znalazły się takie konkursy jak: "Mam talent", "Sobowtór", "Parodie gwiazd", "Jak oni śpiewają", "Tak to leciało" i wiele innych.
     Ten miły dzień rozpoczęła Kamila Uchman - przewodnicząca Samorządu  Szkolnego, która też poprowadziła pierwszy konkurs "Eureko - ja to wiem". Wzięli w niej udział uczniowie klas starszych i młodszych a jury ich wiedzę oceniło w dwóch kategoriach wiekowych. "Ciao Darvin", to kolejna zabawa gdzie rywalizowali ze sobą chłopcy i dziewczęta. Wybory ,,Miss and Mister" przeprowadzono również w dwóch kategoriach wiekowych. Liczna publiczność wypełniająca salę gimnastyczną obserwowała konkursy i zabawy oraz dopingowała swoim faworytom.
     Wszyscy zwycięzcy zostali nagrodzeni słodyczami i drobnymi upominkami. Pozostali uczniowie byli zadowoleni, że tak wesoło minął ten pierwszy szkolny dzień wiosny.

opiekun  Samorządu  Szkolnego
                                    Markowicz Dorota