Wielki Bal Integracyjny dla Dzieci

7 lutego 2010 roku przedstawiciele naszej szkoły – uczniowie  kl. V wraz z młodzieżą innych szkół Rzeszowa uczestniczyli w XVII Wielkim Balu Integracyjnym dla Dzieci organizowanym przez Fundację Prometeusz. W drogę wyruszyliśmy o godz. 13.00. W Hali Sportowej TS Wisła w Krakowie czekał na nas słodki poczęstunek. Następnie udaliśmy się na salę, gdzie odbywała się zabawa poprzedzona spotkaniem z Mikołajem oraz występem orkiestry dętej. Ideą balu jest integracja osób w pełni sprawnych z niepełnosprawnymi oraz uwrażliwienie dzieci i młodzieży na szanowanie godności każdego człowieka. Wszyscy uczestnicy balu otrzymali mikołajkowe paczki. Do Rzeszowa dotarliśmy szczęśliwie z nowym doświadczeniem i bagażem wrażeń.

Anna Ignas
opiekun wycieczki