II miejsce w XVII Wojewódzkim Konkursie Szopek Bożonarodzeniowy

W styczniu  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVII Wojewódzkim Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych organizowanym pod patronatem Akcji Katolickiej Diecezji Rzeszowskiej przez Gimnazjum Nr 8 w Rzeszowie. Był on zorganizowany dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów województwa podkarpackiego.
     Na konkurs wpłynęło 285 prac- szopek z wielu szkół. Wśród  nich na wystawie znalazły się prace 5 naszych uczniów: Malwiny Sali z klasy VI, Jakuba Sali i Anny Skiby z klasy V oraz uczniów z klasy IV: Natalii Migut i Marcina Kotarby. Szopki, które przedstawili nasi uczniowie wykonane były techniką aplikacji na tkaninie oraz jako formy przestrzenne z kartonu, drewna, bibuły i innych elementów zdobniczych. Jury konkursowe przyznało szopce Malwiny Sali z klasy VI - II miejsce.
     Podczas wręczenia nagród można było obejrzeć wystawę wszystkich nadesłanych prac, prezentowanych na sali gimnastycznej.

Markowicz Dorota
nauczyciel plastyki
Prace uczniów:

Natalia Migut kl. IV

Marcin Kotarba kl. IV

Anna Skiba kl. V

Jakub Sala kl. V

Rozdanie nagród i nasza nagrodzona uczennica:

Malwina Sala kl. VI