Kartki świąteczne

Zwyczaj wysyłania życzeń z okazji świąt Bożego Narodzenia jest znany od dawna. Każdy z nas przesyła życzenia swoim bliskim, chociaż w obecnych czasach zamiast wybierać piękną świąteczną kartkę można wysłać e-maila, sms-a czy po prostu zadzwonić. Wybór zależy od wysyłającego życzenia.
     Z kolejną propozycją kartek świątecznych wyszli uczniowie klas IV,V i VI naszej szkoły przedstawiając swoje własnoręcznie wykonane kartki mieszkańcom dzielnicy Biała w kościele po mszach
w niedziele w dniach 29 listopada, 6 i 13 grudnia 2009 roku. Ofiarowane pieniądze uczniowie przekazali dzieciom ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Rudniku nad Sanem.

Dorota Markowicz
nauczyciel plastyki