Sportowa jesień

Lekkoatletyka

W dniu 17.09.2009r. na stadionie Resovii Rzeszów odbyły się zawody w ramach Indywidualnych Mistrzostw L.A. dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Nasza reprezentacja to uczniowie: Kamil Żuczek, Kamila Grzyb - rzut piłeczką palantową; Beniamin Banaś i Sala Malwina -bieg na 1000 m; Sebastian Walny, Szostek Agata-skok w dal; Adrian Kasprzyk i Książek Joanna-bieg na 60 m. W bardzo mocno obsadzonym turnieju (udział brały wszystkie  rzeszowskie szkoły podstawowe) najblizej "pudła" znalazł się Sebastian Walny z czwartą lokatą.

Piłka ręczna
     W dniu 24.09.2009 r. zostały rozegrane zawody w mini-piłce ręcznej chłopców szkół podstawowych. Nasza ekipa sprawiła nie lada sensację zajmujac III miejsce na osiem ekip .Skład naszej ekipy stanowili : Banaś Beniamin - został uznany najlepszym bramkarzem turnieju, Konopelski Sebastian, Szalacha Patryk, Walny Damian, Palczewski Daniel, Żuczek Kamil, Ferenc Alan i Kasprzyk Adrian.

Wyniki eliminacji :
SP 24 - SP 9       7 :7;
SP 9 - SP 17       5:1;
SP 9 - SP Pijarek        6:0.

Wyniki półfinału:
SP 1 - Sp 9       6:3.

Finał:
SP 27 - SP 9       1:4.

Tabela końcowa :
1. SP 1;
2. SP 24;
3. SP 9;
4. SP 27;
5. SP 2;
6. SP 17;
7. SP 12;
8. SP Pijarek.

Nasza drużyna z opiekunem- nauczycielem wf Mirosławem Stybakiem

Indywidualne Biegi Sztafetowe Jesien 2009

W dniu 12.10.2009r. na stadionie Resovii Rzeszów odbyły się Indywidualne Biegi Sztafetowe w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klasy 6 (dystans 1000m): Żuczek Kamil, Banaś Beniamin; dziewczęta(1000m): Książek Joanna i Malwina Sala; chłopcy z klasy 4: Książek Arkadiusz, Dudek Radosław, Rudek Maciej; dziewczęta z klasy 4: Natalia Ferenc. Zawody były bardzo mocno obsadzone (średnio około 40 startujących). Najlepszy wynik osiągnęła w kategori dziewcząt klas 5-6 Joanna Książek zajmując 6 miejsce z czasem 3,58.

Eliminacje w  Turnieju o Puchar ICN POLFA Rzeszów

W dniu 19.10.2009r. na obiektach SP nr 13 (osiedle Staromieście) swoje pierwsze kroki stawiali i stawiały (jedna dziewczynka) młodzi piłkarze naszej szkoły.Były to eliminacje w Turnieju o Puchar ICN POLFA Rzeszów organizowane przez Szkółkę Piłkarską ORŁY RZESZÓW. Pomimo tego, że nasza reprezentacja nie zdobyła miejsca premiowanego awansem z grupy to nabrała dużego doświadczenia, które miejmy nadzieje będzie procentować w przyszłości.Oto nasza reprezentacja (kategoria klas 4): Patryk Gieroń, Natalia Ferenc, Patryk Pitera, Wojtek Przysada, Radek Dudek, Kamil Poninkiewicz, Kocój Paweł, Kotarba Marcin, Rudek Maciej, Książek Arek.

Mirosław Stybak
nauczyciel wf