Wieści z klasy 4

W tym roku szkolnym uczniowie klasy 4 rozpoczeli naukę w II etapie kształcenia. Po ukończeniu edukacji wczesnoszkolnej muszą nauczyć się samodzielnego uczenia się z podręczników różnych przedmiotów. Każdego przedmiotu naucza  nauczyciel specjalista. Zmieniły się też kryteria oceniania wiadomości oraz zachowania. Z tymi nowymi zasadami oceniania zostali uczniowie i ich rodzice zapoznani. W klasie został wybrany Samorząd Klasowy, który otrzymał swoje zadania. Do naszej klasy zapisało się dwóch nowych uczniów. Na lekcji wychowawczej prowadzone są zajęcia w celu poznania się uczniów z nauczycielem wychowawcą , jak i majace na celu integrację klasy. W dniu 30 września dziewczęta zorganizowały podarunki dla chłopców z okazji Dnia Chłopaka, a Samorząd Szkolny z tej okazji zorganizował wspólną dla klas 4, 5, 6 popołudniową dyskotekę, na której sami uczniowie zorganizowali sobie poczęstunek w postaci pizzy.
     W najbliższym planie mamy wyjazd do Teatru im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie na sztukę pt. "Ania z Zielonego Wzgórza" oraz wyjazd na wycieczkę do Bochni połączoną z zabawą andrzejkową.

Alicja Woźniak
wychowawca kl. IV