Zakup nowych książek do biblioteki szkolnej

W tym roku szkolnym księgozbiór biblioteki szkolnej powiększył się o 187 nowych pozycji. Zakupione zostały za kwotę 2 tysięcy złotych. Obejmują głównie pozycje z literatury dziecięcej. Dzięki nim uczniowie młodszych klas, którzy są najliczniej odwiedzaną grupą w bibliotece szkolnej mają możliwość wyboru szerokiej oferty pięknie ilustrowanego księgozbioru. Pozycje, o które uczniowie od dawna pytali z zapoczątkowanych na rynku wydawniczym serii legend, baśni, mitów będą w chwili obecnej możliwe do przeczytania. Zakupione książki stały się niezbędnym księgozbiorem naszej biblioteki, który w poprzednich latach uzupełniany był głównie obowiązkowymi lekturami dla uczniów kl.I – VI i w chwili obecnej jest już kompletny.

Barbara Woźniak
opiekun biblioteki szkolnej