Konkurs plastyczny pt. „Owoce w szkole”

17 września 2009r. uczniowie klasy II i III pod opieką wychowawczyń Elżbiety Siorek i Jadwigi Reizer wykonywali prace plastyczne pt. „Owoce w szkole”, którego organizatorem była Agencja Rynku Rolnego Odziału Terenowego w Rzeszowie. Celem konkursu było promowanie i rozpowszechnianie wśród dzieci zasad prawidłowego żywienia, w szczególności spożywania owoców i warzyw u dzieci , wtedy kiedy kształtują się ich nawyki żywieniowe. W drodze wewnętrznego konkursu w szkole wybrano trzy prace – 2 z nich wykonały uczennice klasy III: Katarzyna Czechowicz i Magdalena Kyc oraz 1 z klasy II, której autorem był uczeń Marek Malak. Prace zostały doręczone do Oddziału Terenowego ARR w Rzeszowie. Wyłonienie laureatów konkursu nastąpi do dnia 25 września 2009 roku.

Elźbieta Siorek
wychowawca kl. II

Praca Marka Malaka kl. II

Praca Katarzyny Czechowicz kl. III