I miejsce w wyścigu kolarskim Nutella Tour de Pologne

W dniu 5 sierpnia 2009r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wyścigu kolarskim Nutella Tour de Pologne przy okazji etapu Tour de Pologne w Rzeszowie. Ideą całego przedsięwzięcia jest promocja aktywnego spędzania wolnego czasu oraz propagowanie kolarstwa wśród młodzieży. Wyścig cieszył się dużym zainteresowaniem, startowało ponad 100 zawodników w kategorii szkół podstawowych. Trasa wyścigu liczyła 5,9 km i przebiegała ulicami, po których później ścigali sie zawodowi kolarze.
     Drużyna nasza w składzie: Sebastian Konopelski, Patryk Szalacha, Alan Ferenc, Damian Walny odniosła duży sukces zajmując I  miejsce w kategorii szkoły podstawowe.

Maciej Pałka
nauczyciel wychowania fizycznego